06 07 2013

BİR HAFTA DA ERKEĞİNİZİ BAŞTAN YARATIN!!!

Kadınların ilişkilerindeki en hoşlandıkları şey kesinlikle sevgililerini ya da eşlerini kendilerine uydurmaktır. Çoğu zaman eşlerini kıyafetinden saçına kadar eleştiri bombardımanına tutarlar sözlerle değiştirmeye çalışırlar. Fakat lafla peynir gemisi yürümez dedikleri gibi söyleyip eleştirmekle de bir yere varamazsınız. Harekete geçmek için hiçbir zaman geç değildir. Güzelliğe, zerafete ve bakıma önem veren kadınlar sıvayın kolları 7 günde erkeğinizi baştan yaratacaksınız.

 

İlk gün: Güzelliğin göstergesi saçlar

Yıllarca aynı saç modelini benimsemiş ve değişiklik yapmaya çekinen erkekler nedense bunu “bu saç modeli bana yakışıyor” diyerek kendilerini kandırırlar. Ve neredeyse bütün erkekler kendilerine hangi saç modelinin yakıştığını bildiğini iddia ederek en yakın arkadaşlarının saç modelini taklit ederler. Bu nedenle erkek arkadaşınızda yeni bir tarz yaratmanız için ilk gün saçlardan başlıyoruz. Öncelikle yapmanız gereken şey erkek arkadaşınızın yaşam tarzını tetkik etmeli ve karakteristik özelliklerini belirlemelisiniz. Onun için bulacağınız saç stili onu anlatıyor olmalı. Daha sonra gazete ve dergilerdeki saç modellerini seçin ama hemen karar vermeyin. Bir stiliste ya da kuaförünüze seçtiğiniz saç modellerini gösterip kuaförün de fikrine danışarak erkek arkadaşınız için en uygun modeli belirleyin. Tabiî ki sevgiliniz/eşinizin de fikrini almayı unutmayın. 

 

İkinci gün: Gözler kalbin aynasıdır

Bir erkeğin vücudundaki ilk ilgi çeken bölgelerden biri de kesinlikle gözler ve bakışlarıdır. İkinci gün gözlere odaklanarak erkek arkadaşınızın etkili bakışlarını ortaya çıkarıyoruz. Eğer erkek arkadaşınız gözlük kullanıyorsa onu lens kullanmaya ikna ederek başlayabilirsiniz. Eğer gerçekten istemiyorsa o zaman onu bir gözlükçüye götürerek birlikte karizmatik bir gözlük çerçevesi seçebilirsiniz. Yeni bir gözlük seçerken şu detaylara dikkat ederseniz amacınıza ulaşmış olacaksınız… Eğer çene ve elmacık kemikleri güçlü ve belirgin ise yuvarlak ve oval gözlük çerçevesi uygun olacaktır. Yüzü daha yuvarlak hatlara sahip ise bu sefer köşeli ve açılı gözlükleri tercih etmelisiniz. Gözlük seçiminizdeki en önemli kural, yüzün geometrisi ile ters etkiye sahip bir gözlük çerçevesi seçmek.

 

Üçüncü gün: Bembeyaz gülüşler

Sağlıklı ve mutlu bir gülüş erkeğinizin hem özgüvenini arttıracak hem de daha seksi bir görüntüye sahip olmasını sağlayacaktır. Bunu için en basit kural sevgilinizin dişlerini fırçalamaya daha çok özen göstermesini sağlamak olmalıdır. Birlikte eğlenceli diş fırçalama oyunları oynayabilir sonrasında birlikte gülme egzersizi yapabilirsiniz. Eğer onu dişçiye gitmeye ikna edebilirseniz dişlerini kontrolden geçirterek müdahale edilmesi gereken durumları belirleyebilirsiniz. Hatta erkek arkadaşınızın dişlerini temizletip, beyazlattırmaya ikna ederseniz ne kadar karizmatik bir görüntüye sahip olacağını kendisi de görecektir.

 

Dördüncü gün: Son trend tıraş

Özellikle son dönemlerde 20’li ve 30’lu yaşlardaki erkekler arasındaki son trend göğüs tüylerini tıraş etmek. Kadınlar da daha az kıllı bir erkekler beraber olmaktan son derece memnun. Sevgiliniz bir metroseksüel olmayabilir ama her ikinizde bu durumdan memnun olacaksınız. Bu konuda ona yardım edebilirsiniz.

 

Beşinci gün: Temiz bir cilt için özen göstermeli

Hayatınızın yüzde 90’ında yer alan her anınızda olan sevgilinizin sert ve erkeksi bir mizaca sahip olması cildinin pürüzsüz ve ipeksi olmasına engel değil. İşe öncelikle duş jelini değiştirmekle başlayın. Bunun için daha yumuşak ve hoş koku tercih edebilirsiniz. İkna edebilirseniz cilt bakım ürünlerini düzenli olarak kullanması da sağlayabilirsiniz. Hatta bunu her gün birlikte yaparak hem nasıl yapacağını öğretir hem de daha eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Yine de istemezse en azından dirsekleri be elleri için nemlendirici kullanmasını önerebilirsiniz.

 

Altıncı gün: Tabiî ki kıyafetler

Bir erkeğe yepyeni bir stil yaratırken en önemli değişimlerden biri de kesinlikle kıyafetleri ve giyim tarzıdır. Öncelikle onu yeni şeyler giymedi için motive etmelisiniz. Birlikte alışverişe çıktığınızda ise dikkat etmeniz gereken en önemli şey birlikte hangi kıyafeti ne kadara ya da hangi mağazadan aldığınız değil kıyafetin erkek arkadaşınızın üzerine oturup oturmadığıdır. Beğendiğiniz bir kıyafeti erkek arkadaşınız denemek için kabine gittiğinde bedenine uygun model ile birlikte kıyafetin bir küçük ve bir büyük bedenini de bularak verin ki üzerine en uygun olanı giyebilsin.  Yine unutmamalısınız ki sevgilinizin karakterine en uygun olan tarzda kıyafetler seçmeye özen göstermelisiniz.

 

Yedinci gün: Ve final eller, ayaklarda

Değişim sürecinde ilgileneceğiniz son bölge ayaklar. Son zamanlarda manikür ve pedikür erkekler tarafından oldukça tercih edilmeye başlandı. Özellikle de içinde bulunduğumuz yaz aylarında ayakları açıkta bırakacak sandaletler ve parmak arası terlikler modelleri kullanmak isteyecek olan erkek arkadaşınızın bakımlı ayaklara sahip olması onu daha karizmatik bir hale getirecektir. Manikür ve pedikür işlemini de tamamladıktan sonra erkek arkadaşınızla bu bir haftalık maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

31
0
0
Yorum Yaz